O nas

Jesteśmy zaufaną agencją SEO, wyznaczającą standardy pozycjonowania w branży już od kilkunastu lat.

Posiadamy największy w kraju dział techniczny, składający się z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów o wieloletnim doświadczeniu. Działamy międzynarodowo, posiadając także spółki na innych kontynentach, w tym w Indiach czy USA.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Przede wszystkim transparentność działań i całkowicie indywidualne podejście do Klienta.

Nie oferujemy kota w worku - zanim zdecydujesz się na współpracę z nami, skorzystaj z całkowicie darmowej konsultacji SEO i przekonaj się sam, co możemy zaoferować Twojej firmie. To nie tylko klasyczny audyt w zakresie pozycjonowania - podczas spotkania, otrzymasz kompleksową ocenę funkcjonalności strony, analizę branży (Twojej konkurencji!) oraz listę dotychczasowych błędów. Opracujemy wspólnie skuteczną strategię i zajmiemy się jej wdrożeniem krok po kroku, pozostając otwartymi na Twoje potrzeby i wskazówki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale wiemy, jak zadbać o widoczność Twojego sklepu - kluczem do sukcesu są między innymi wysokiej jakości treści, dlatego współpracujemy z Blue Whale Press - wydawcą tematycznych portali informacyjnych i pierwszą w Polsce, autorską siecią reklamową dla e-commerce. Niezależnie od tego czy działasz na rynku krajowym czy międzynarodowym, pomożemy Ci dotrzeć do Twoich obecnych oraz potencjalnych odbiorców.

Kompleksowość naszych działań jest możliwa dzięki współpracy z doświadczonymi partnerami, takimi jak Blue Whale Press, który jest tematycznym wydawcą portali informacyjnych i pierwszą w Polsce, autorską siecią reklamową dedykowaną branży sklepów internetowych. Mamy tu wszystko, czego potrzebuje Twój biznes!

Interesuje Cię darmowa konsultacja?
A może masz pytanie?

Zadzwoń, napisz lub po prostu wypełnij formularz!